Contact Us:

670 Lafayette Ave, Brooklyn,
NY 11216

+1 800 966 4564
+1 800 9667 4558

%86

Çalışanların ve yöneticilerin %86’sı iş yerindeki hataların iletişim eksikliği ve bir arada çalışamamaktan kaynaklandığını düşünüyor.

“Salesforce”

DLP

Tümleşik İletişim

Rekabetin çok yüksek olduğu iş dünyasında sürekli hareket halinde olan profesyonellerin eksiksiz bir işbirliği deneyimi yaşamasını sağlıyoruz.

İletişim ve işbirliği teknolojisi bireylerin, çalışma gruplarının ve kurumların kendi içlerinde ya da birbirleri ile veri ve bilgi alışverişi için kullandıkları dijital bir platformdur.

İletişim ve işbirliği sistemleri farklı yerlerde veya aynı yerde farklı zamanlarda bulunan birey ya da grupların iletişim gereksinmelerini karşılamak için kullanılmaktadır. İletişim farklı zamanlarda gönderilen iletilerle gerçekleşebileceği gibi, iletileri eşzamanlı olarak paylaşma biçimini de alabilmektedir.

Kurumsal Ağ Yönetimi

Ayrıca; mağazadaki müşterinin, mobil müşteri temsilcisinin, ofisteki yöneticinin ve ya uzaktaki uzmana danışan bir teknisyenin daha iyi servis, katılım ve üretkenlik yanında değerli olduğunu hisettirecek şekilde merkezi iletişimle entegre deneyim sağlamaktadır.

İletişim ve iş birliği sistemleri kullanıcıların bilgi paylaşımı ve uyumlu hareket etme gereksinimlerini başlıca 3 düzeyde karşılar

Eşgüdüm
Eşeylem
İşbirliği

Çözümlerimiz

Gelişmiş güvenlik politikalarına ve operasyonel dönüşüme uyum sağlayabilecek çözümler tasarlıyoruz.

Video Konferans
Yüksek hızlı görüntülü iletişim ile mesafeleri ortadan kaldırıp seyahat masraflarınızı düşürün, verimliliğinizi arttırın.
Tümleşik İletişim
Tüm dijital araçlar ve yöntemler ile (ses, görüntü, konferans, anlık mesaj, e-posta vb.) gerçek zamanlı iletişim kurun.
IP Telefon
Sabit ve mobil ağlarda tutarlı iletişim hizmetlerini internet protokolünün esnekliği ile kullanın.
E-posta sistemleri
En yaygın kurumsal iletişim aracını daha hızlı ve daha güvenli kullanın.
HİZMETLERİMİZ

Projeler